Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Ishte kthyer në “tmerrin” e Athinës, arrestohet 25-vjeçari shqiptar, autori i 10 vjedhjeve (FOTO-VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

94eafc1edc0b397a3dc5991d8b340a72

Një 25 vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për një sërë vjedhjesh.

Shqiptari ishte kthyer në makth të qytetarëve në Athinë, ai futej në dyqane dhe qetësisht vidhte gjithçka qe gjinte.

Mediat greke bëjnë me dije se 25-vjeçari është arrestuar disa herë për vjedhje, por që asnjëherë nuk kishte bërë burg.

Në videon e mëposhtme shihet se si i riu futet në një dyqan ku nuk shihet askush dhe me qetësi merr një laptop që ndodhet aty dhe më pas largohet duke vrapuar.

Mediat vendase raportojnë se deri më tani policia ka zbardhur 10 vjedhje që janë bërë nga personi në fjalë.

Sakaq, policia vijon punën nëse ka marrë pjesë dhe në ngjarje të tjera.

Më shumë

spot_img