Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

‘Ishte kokëfortë dhe më refuzoi’, këngëtari shqiptar rrëfen historinë e dashurisë me bashkëshorten

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d2b094e7ad1c9080dd16959ab9db7e19

Rreth dy javë më parë këngëtari shqiptar Albatrit Muqiqi u bë baba për herë të dytë, pasi bashkëshortja solli në jetë binjakët.

I ftuar në emsionin ‘N’drrimi i natës’, këngëtari ka treguar si e njohu bashkëshorten e tij Egzonën.

Albatriti tha se kur e kishte takuar për herë të parë, kishte tentuar t’i merrte një kontakt, por ajo nuk kishte pranuar pasi ishte shumë kokëfortë.

‘Me Egozën kemi 5 vite që jemi bashkë. Ajo ka punuar në një kozmetikë në Gjakovë. Unë kisha një mbrëmje në Gjakovë dhe para se të shkoja aty, kalova në qytet dhe e pashë në dyqan. Nuk kisha fare nevojë për parfum, hyra të blej vetëm që ta shihja. Aty biseduam, mundova t’i marr ndonjë kontakt, por ishte kokëfortë dhe më refuzoi. Unë thashë ‘Kështu po lypet’. Aty ka qenë takimi i parë dhe pastaj u lidhëm. Pas 3 muajve ja prezantova mamit. Pas 7 muajsh e prezantova me të gjithë familjen’, tregoi Albatriti.

hfjk.jpg

dfgh.jpg

gjkl.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img