Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
24 %
1kmh
0 %
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Ishte infektuar me Covid-19, gjendet pa shenja jete 60-vjeçari në banesën e tij në Librazhd

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Xhevahir Shkurti, 60-vjeç është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në fshatin Polis Qendër në Librazhd.

60-vjeçari ishte i infektuar me koronavirus dhe dyshohet që të ketë kryer vetëvrasje duke përdorur thikën.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, teksa policia po kryen në vendngjarje veprimet e mëtejshme.

Më shumë

spot_img
spot_img