Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

“Ishte i tmerruar”, Noka zbulon telefonatën me Bashën kur mori vesh se do kandidojë Shehaj për kreun e PD: I dridheshin leqet e këmbëve

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti i PD, Flamur Noka ka thënë se në garën për kreun e PD, lulzim Basha ishte shumë i friksuar nga kandidati i tij, Agron Shehaj.

I ftuar në emisionin “Politico”, deputeti Noka tha se kryedemokrati Lulzim Basha e kishte marrë në telefon sapo kishte marrë vesh që Agron Shehaj do të garonte gjithashtu për kreun e partisë.

“Agron Shehaj ishte një nga kandidatët. I janë dridhur këmbët Lulzim Bashës që nga momenti që ka dalë emri i Agron Shehaj në garë deri ditën e fundit. Më ka marrë në telefon dhe më ka habitur. Se di sesi mund të ishte i tmerruar, ishte investimi i tij për deputetin e ri pa një karrierë, pa një emër të madh të krijuar në politikë…nuk e di. Ishte i tmerruar.

Mendoni që një njeriu që i dridheshin leqet e këmbëve para Shehaj, mund të përmendë Sali Berishën?,” tha Noka.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img