Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Ishte i shpallur në kërkim, policia e Fierit prangos trafikantin e drogës (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ndalon një shtetas të shpallur në kërkim për “Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike” dhe “Kultivim i bimëve narkotike”.

Sektori për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, në kuadër të operacionit policor të koduar “Shop”, bënë të mundur  ndalimin e shtetasit Adriatik Malko, 37 vjeç, banues në Mbrostar Ura, Fier.

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi  Gjykata e Rrethit Gjyqësor Fier ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprat penale “Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike” dhe “Kultivim i bimëve narkotike” . 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img