Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Ishte i dënuar për drogë, identifikohet 28-vjeçari shqiptar që i dha fund jetës në burgun e Italisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri nga Shqipëria i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur natën e ndërrimit të viteve. Ai ishte duke vuajtur dënimin në burg kur është gjetur nga gardianët i pajetë.

Bëhet me dije se shqiptari që I  ka dhënë fund jetës është shtetasi A.A., 28 vjec, i cili ishte I dënuar për trafikim droge dhe po vuante dënimin në burgun e Salernos në Itali.

I riu kishte edhe një vit burg për të bërë, por që natën e ndërrimit të vitit I ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë.

Më shumë


spot_img
spot_img