Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E diel, 14 Gusht, 2022
spot_img

Ishte futur në det dhe nuk kishte dalë, gjendet në gjendje të mirë shëndetësore polaku në Sarandë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Shtetasi polak i cili pak orë më parë u denoncua pranë komisariatit të Sarandës si i zhdukur është gjetur fatmirësisht në gjendje të mirë shëndetësore.

Uniformat blu bëjnë me dije se pas kontrollit në det 74 vjeçari është gjetur në gjendje të mirë shëndetësore dhe po shoqërohet për në vendin e tij të akomodimit në Sarandë.

albsig

Kujtojmë se  mbrëmjen e sotme një turiste polake u paraqit në policinë e Sarandës ku denoncoi zhdukjen e të afërmit të saj. Sipas saj ai ishte futur në det dhe nuk kishte dalë.

Njoftimi i plotë:

Sarandë

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë për  kërkimet e shtetasit polak Z. K, ju informojmë se si rezultat i bashkëpunimit me shërbimet e Policisë Kufitare, gjatë kontrollit në det, u bë e mundur gjetja e shtetasit Z. K, i cili ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore dhe po shoqërohet për në vendin e tij të akomodimit në  Sarandë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img