Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

Ishte e lumtur në krahët, pse u “zhduk” Xhuli i BB7

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Ai më ka bërë optimiste jo vetëm në dashuri, por në përgjithësi për jetën. Nuk ndihem thjesht e plotësuar. por super e plotësuar. Tek ai kam gjetur viera që tek asnjë person s’i kam gjetur më parë. Ai është njeriu më pozitiv që kam njohur ndonjëherë, ka një buzëqeshje që sa e shoh më qetëson dhe më fal mirësi. Di të them vetëm që djem si i dashuri im janë të rrallë”. Kështu shprehej disa muaj më parë, ish-konkurrentja e “Big Brother” Juliana Dodaj e cila kishte nisur një lidhje me këngëtarin Ergys Shahu. Mirëpo prej asaj kohe. Xhuli siçe thërrasin të gjithë. nuk është dukur më. Ajo ka mbyllur të gjitha llogaritë në rrjetet sociale. Edhe i dashuri i saj këngëtar nuk ka publikuar më foto me të. Mos ndoshta edhe këtë herë fati nuk ishte në anën e Xhulit dhe lidhja shkoi në ndarje? (Who)

Më shumë


spot_img
spot_img