Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Ishte duke riparuar kabllin elektrik, humb jetën tragjikisht 60-vjeçari shqiptar në Itali (Emri)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 60-vjeçar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në zonën e Savignano në Itali, teksa mendohet se ka rënë në kontakt me rrymen e elektrike.

Sipas mediave italiane bëhet me dije se, Zaim Qoshja me shtetësi shqiptare, u gjet i vdekur në bodrumin e shtëpisë së tij, teksa ishte duke riparuar një kabllo zgjatimi, ku mesa duket ka rënë në kontakt me energjinë elektrike.

Zbulimi makabër ndodhi rreth mesditës, pasi 60-vjeçari nuk po i përgjgijej familjarëve në telefon. Menjëherë ata filluan kërkimet përreth shtëpisë dhe gjetën trupin e tij të pajetë në bodrum.

Karabiniert dhe urgjenca mbërritën në vendin e ngjarjes, mirëpo për 60-vjeçarin ishte tepër vonë.

Më shumë

spot_img
spot_img