Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Ishte duke punuar në një banesë, punëtori bie nga lartësia, niset me urgjencë drejt spitalit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 50-vjeçar në Tiranë ka rënë nga lartësia e banesës, teksa ishte duke punuar.

Shtetasi K. B., 50 vjeç po punonte në banesën e shtetasit H. H., ku ka rënë aksidentalisht. 50-vjeçari është dërguar me urgjenë dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

“Me datë 02.05.2021, rreth orës 09:15, në Valias, ka rënë aksidentalisht nga lartësia e banesës së shtetasit H. H ku po punonte shtetasi K. B., 50 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna nga Grupi Hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes,” njofton policia.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img