Hapësire reklamuese

Aktualitet

Ishte duke punuar, ndërron jetë punëtori 50-vjeçar në Gramsh

Shkruar nga Newsbomb
Ishte duke punuar, ndërron jetë punëtori 50-vjeçar në

Një ngjajre e rëndë është shënuar në Gramsh, ku ka humbur jetën në vendin e punës një punëtor 50-vjeçar.

Bëhet me dije se 50-vjeçari punonte në kompaninë që ndërton HEC-in në fshatin Lenie. Nuk dihet ende se në çfarë rrethanash ka ndodhur ngjarja.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje që i kanë marrë jetën 50-vjeçarit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese