Ishte duke mbledhur kanaçe, policia shtrin në tokë me forcë qytetarin në Kombinat: Aman, aman o të... (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:25 26-05-2020 Ishte duke mbledhur kanaçe, policia shtrin në tokë me forcë qytetarin në Kombinat: Aman, aman o të... (VIDEO) Pamje nga videoja

Policia ka shtrirë në tokë gjatë natës një anëtar të komunitetit rom në Kombinat i cili ka qenë duke mbledhur kanaçe.

Në video shihet sesi policët e shtrinjë në tokë me forcë qytetarin i cili me përgjërim u drejtohet duke i pyetur se çfarë po i bëjnë.

Këto pamje që po bëjnë xhiron e rrjetit, janë publikuar nga Lëvizja Rinore Egjiptiane, e cila u kërkon llogari institucioneve se çfarë po bëjnë kur shohin pamje të tilla.

“Aman aman o të keqen, cfarë bën aman”, dëgjohet t’u thotë policëve qytetari.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012076139450073
array(1) { ["section"]=> string(108) "ishte-duke-mbledhur-kanace-policia-shtrin-ne-toke-me-force-qytetarin-ne-kombinat-aman-aman-o-te-video-207850" }