Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
0kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
10 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Ishte divorcuar nga gruaja, mbante peng dhe kërcënonte me jetë djalin e tij 17 vjeçar (EMRI)  

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Beratit ka ndaluar një 40 vjeçar pasi mbante peng dhe kërcënonte me jetë djalin e tij 17 vjeçar duke mos e lejuar të dalë nga banesa.

Rasti është denoncuar në polici nga komshinjtë e tij.

40 vjeçari Miri Duro, mësohet se ka pasur kujdestarinë e djalit Albert Duro pas divorcit vite më parë nga gruaja, e cila është larguar nga banesa.

Mësohet se Duro tre ditët e fundit kërcënonte me jetë djalin e tij, duke e mbajtur të izoluar.

Menjëherë, policia dhe forca të zjarrfikëses, kanë shkuar në apartamentin ku jetonte burri dhe kanë arritur të nxjerrin djalin.

Fëmija mësohet se ka qenë i frikësuar dhe ndaj tij ishte ushtruar dhunë psikologjike, ndërkohë që  po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

40 vjeçari është ndaluar menjëherë dhe po pyetet në lidhje me ngjarjen.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img