Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Ishte dënuar me 1 vit e 8 muaj burg, arrestohet i riu në Kavajë (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 32 vjeçar është arrestuar nga Policia e Kavajës, pasi ishte shpallur në kërkim.

Bëhet fjalë për shtetasin Klajdi Arapi, i cili më herët ishte dënuar nga Gjykata e qytetit të Kavajës për veprën  penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.  

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Kavajë bënë kapjen dhe ndalimin e shtetasit në kërkim Klajdi Arapi, 32 vjeç, banues në Kavajë, pasi Gjykata e Shkallës së Parë Kavajë e ka dënuar me 1 vit e 8 muaj burgim, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, njofton Policia.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img