Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Ishte arrestuar për “Armëmbajtje pa leje”, i riu arratiset nga Komisariati nr.1 në Tiranë (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

310c1a4e2aa3ce34d7c5079a9f4a15bb

Rilian Lala, i arrestuar nga Policia e Tiranës për “Armëmbajtje pa leje”, arratiset nga Komisariati nr.1 në kryeqytet.

30 vjeçari Lala u arrestua dy ditë më parë, më datë 2 janar nga forcat Shigjeta te “Ali Demi”, pasi lëvizte me armë zjarri me vete. I riu kur ka parë Policinë, ka hedhur armën dhe ka tentuar të largohet por është arrestuar.

“Si rezultat i reagimit të menjëhershëm , shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr.1, në bashkëpunim me Forcën e Posaçme “Shigjetat”, bënë të mundur që në lagjen “Ali Demi” të lokalizonin personin e dyshuar, i cili sapo ka parë shërbimet e Policisë ka hedhur armën e zjarrit në tokë dhe ka tentuar të largohet me vrap, por gjatë ndjekjes është kapur dhe prangosur nga shërbimet e Policisë”, njoftoi Policia dy ditë më parë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img