Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

“Ishte armatosur me vezë”, Balliu i përgjigjet Ballës: Kam dy fjalë për ty Taulanti i vogël

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Veza e madhe sot në Komisionin e Mediave ishte grupi parlamentar i PS dhe zogu brenda vezës ishte zogu vrasës i Tiranës Lali Kulla. Taulanti i vogël dhe Lali Kulla nuk kanë pse kërkojnë vezën në radhët e PD, pasi është populli shqiptar ai që do ua dhurojë vrasësve dhe banditëve në pushtet.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img