Tirana
scattered clouds
17 ° C
17 °
17 °
72 %
2.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
21 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Ishit shqetësuar për Luljeta Bozon? Publikohet VIDEO/ Kandidatja për deputete gëzon shëndet të plotë: Po bëj një punim shkencor, të dielën dilni në votime

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidatja për deputete e PS në Tiranë, Luljeta Bozo ka qenë dje pjesëmarrëse në mitingun përmbyllës të PS në Tiranë, ku dhe tha dy fjalë për të gjithë shqiptarët që kanë të drejtë vote më 25 prill.

Mirëpo ndokush mund të jetë shqetësuar për shëndetin e saj ndaj dhe është publikuar një video ku shihet Luljeta Bozo në gjendje të mirë shëndetësore duke punuar mbi një material shkencor.

Ajo i bën thirrje të gjithë qytetarëve që të votojnë masivisht të dielën pasi vota e secilit prej nesh ka shumë rëndësi.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img