Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Ishin parkuar pranë një banke, shkrumbohen tre makina në Laç

spot_img

Lajme të ngjashëm

Tre makina janë djegur gjatë mesnatës në Laç. Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur pranë një banke në qytetin e Laçit.

Burime për media bëjnë me dije se si fillim flakët kanë nisur tek një makinë dhe më pas është përhapur tek dy të tjerat.

Zjarrfikësja nuk ka rritur të shuaj zjarrin tek tre mjetet që janë shkrumbuar totalisht. Nuk dihet ende nëse zjarri makinës së parë është vënë me qëllim apo ka qenë difekt teknik apo e aksidentale.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img