Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Ishin në stan me bagëti, gjenden të pajetë dy të rinj në Pukë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy të rinj janë gjetur të pajetë në fshatin Buzhalë të Pukës.

Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur në zonën e Murges.

Mësohet se T. Pjetri 20 vjeç dhe K. Maka 24vjeç ishin prej dy ditësh në stan me bagëti dhe ishin shokë me njëri-tjetrin.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img