Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Ishin duke u mbytur në det, shpëtohen mrekullisht nëna dhe i biri 4-vjeçar në Velipojë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e8668a8a0917da60ca2fe6cac1225b13

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në plazhin e Velipojës.

Mësohet se një djalë 4-vjeçar bashkë me nënë e tij kanë qenë duke u mbytur në det.

Por fatmirësisht, dy persona kanë arritur t’i shpëtojnë, duke i nxjerrë në bregun e detit.

Ndërkohë, i mituri me nënën janë dërguar menjëherë në spitalin e Shkodrës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img