Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Ishin 47 vite bashkë, çifti i bashkëshortëve vdes nga Covid-19, të dy shuhen brenda 60 sekondave

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c8e230c91258e8a4c7d42753eea1a9ab

Një ngjarje tepër e dhimbshme. Patricia dhe Leslie McËaters kaluan 47 vjet së bashku, e së bashku u larguan nga kjo botë.

Ata rritën fëmijët e tyre, nipër e mbesa dhe tani i kanë lënë pas me lot në sy.

Çifti nga Michigani vdiqën së bashku nga Covid-19, brenda disa sekondave. Patricia dhe Leslie Makgouoters ishin të pandashëm dhe një çift shumë i lumtur, shkruan “The New York Post”.

“Edhe pse u shokuam, nuk u habitëm aq shumë, pasi ata ishin gjithë kohën bashkë, e shijuan jetën e tyre së bashku. Është e bukur, por edhe aq tragjike. Ashtu si Romeo dhe Zhulieta”, tha Joanna Sisk, një nga fëmijët e tyre.

Patricia u infektua me virus, ndërsa ishte me bashkëshortin e saj  në një restorant. Disa ditë më vonë, burri i saj po ashtu doli pozitiv. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img