Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

“Ishalla je njëherë e lirë në krevat të bësh s*ks me mua”, Roza Lati nuk ja përton ndjekësit: Po…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Roza Lati është një ndër vajzat më pa filtra të shoëbizit shqiptar. Moderatorja herë pas here aktivizon në llogarinë e saj në “Instagram”, rubrikën “Pyetje dhe Përgjigje”, aty ku ndjekësit nuk hezitojnë ta pyesin për gjithçka që janë kuriozë.

Në ndër pyetjet që ju bë kësaj here Rozës ishte: Kur ke bërë seks për herë të fundit?

Roza vendosi të përgjigjej me ironi ndaj pyetjeve personale, duke shkruar: Alo…? Po… dy bileta për kinema desha… reshti fundit të lutem… po… Faleminderit!.

Ndërsa një tjetër dëshirë e një ndjekësi ishte: Qofsh free një herë në krevat me mu para se të vdes. Në këtë rast, Roza shkroi vazhdimin e përgjigjes së parë: “Alo… po… ai filmi… me pull të kuqe është apo jo? Aman, se kemi kalamaj me vete…!”.

Një tjetër i drejtoi këtë pyetje Latit: Kam kohë të gjatë pa bërë seks. Do bësh seks me mua?.

Edhe këtë herë, Roza vazhdoi historinë e “filmit” në përgjigje, duke shkruar: Alo… po… ca, kam parku keq??? Po unë ia dhash çelësat atij rojes mo! Merru me rojen, jo me mua!.

Epo duke marrë parasysh karakterin që Roza ka këto përgjigje priteshin!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img