Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

“Isha me një mik në hotel”, “Zogu i Tiranës” rrëfen momentin e arrestimit

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Hermes Nikaj i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës” ka folur për arrestimin e tij rreth dy vite më parë në akuzën për “prostitucion”.

Nikaj në një intervistë është shprehur se në dhomën e hotelit, ku është arrestuar ka qenë së bashku me një mikun e tij dhe një vajzë, ku sipas tij ishin takuar për të ndenjur dhe biseduar.

“Fakti që unë jam ndaluar nuk do të thotë që jam fajtor. Ne fakt lirshëmëria ime e jetesës u keqpërdor nga forcat e policisë duke vëzhguar një përgjim me idenë se unë isha duke kryer një vepër penale. Më pas erdhi arrestimi në ambientet e një hoteli, ku kemi qenë për të pirë diçka ne fakt dhe as vetë nuk e mora vesh se si u përfshiva në këtë histori”, u shpreh ai.

“Atë natë në fakt mua më merr një miku im në telefon. Kisha shumë kohë pa e takuar, duke qenë se ne jemi personazhe publik, preferoja shume të rrija në hotel jashtë syrit të njerëzve. Nuk është e thënë të bësh diçka, mund të rrish dhe për qejf. Në praninë e një miku dhe një vajze qe e njihja prej dy muajsh,  dhe më arrestuan si nëpër filma dhe nuk e prisja diçka të tillë” tha ai ndër të tjera.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img