Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

“Isha 4 vjeç”, Bebe Rexha ndan foton e veçantë me gjyshen

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të dashura dhe shumë e famshme në të gjithë botën.

Ajo shpesh na tregon se është krenare për origjinën e saj shqiptare, ku nuk nguron ta thotë sa herë që i vjen mundësia.

Kështu ka bërë edhe së fundmi, këngëtarja ka postuar një foto kur ka qenë 4 vjeç ku shihet me gjyshen e saj në Gostivat të Maqedonisë.

“Me gjyshen në Gostivar, Maqedoni. Isha katër vjeç” shkruan këngetarja në postimin e saj.

Screenshot 25 1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img