Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ish-zyrtari i lartë i Ministrisë së Brendshme infektohet me Covid-19

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

050eeb4b99df3c438cfeb37ae832cbf3

Ish-sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme, Plarent Ndreca, është infektuar me COVID-19.

Ka qenë vetë Ndreca ai që e ka bërë me dije lajmin me anë të një postimi në rrjete sociale.

Ndërkaq ai u bën thirrje qytetarëve të bëjmë kujdes teksa iu uron të mos infektohen nga ky virus i rrezikshëm.

“Unë kështu për person pozitiv e njihja veten por sot m’u desh ta çertifikoj. Zyrtarisht pozitiv. Me pozitivitet dhe kujdes, uroj të mbeteni negative”, shkruan Ndreca.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img