Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Ish-socialistja e revoltuar takon Bashën: Më mirë mblidhemi dhe vdesim nga virusi se të na shkelë Rama

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është pritur sot nga qindra qytetarë në Fier, mes tyre edhe një vajzë që ka thënë se është një ish-socialiste e zhgënjyer.

Ajo që ka rënë në sy ishte prezenca e madhe e militantëve të PD-së që janë grumbulluar pa respektuar rregullat e vendosura për shkak të pandemisë. Madje dhe vetë kryetari i PD-së Basha ka vendosur të futet mes turmës.

albsig

Por përgjigjen për rrezikshmërinë e infektimit nga virusi e ka dhënë vajza ish-socialiste:

“Jam ish-socialiste e zhgënjyer. Këta janë plehra, mashtrues. Më mirë mblidhemi dhe vdesim nga virusi se të na shkelë me këmbë Rama”, i tha ndër të tjera ajo Bashës.

Kryetari i PD-së gjithashtu e ka vënë re grumbullimin e madh dhe të jashtëlighshëm të qytetarëve, por e ka kaluar duke thënë “super pritje, s’kemi ça bëjmë”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img