Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Ish-partnerja e Ronaldos “çmend fansat”, Irina Shayk pozon topless dhe duket tepër joshëse

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja e famshme Irina Shayk është një ndër emrat më të komentuar të industrisë së modës dhe shumë e suksesshme në profesionin e saj.

Bukuroshja ka publikuar së fundmi një foto, në të cilën shfaqet pothuajse nudo, ku mban veshur vetëm të brendshme të zeza.

Ajo duket tepër joshëse në foton që ka ndarë me ndjekësit, ku sigurisht ka marrë mijëra pëlqime edhe komente.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img