Ish-opinionisti i ‘Big Brother’ infektohet me Covid: Kisha sulme të lehta, por virusi qenka i pabesë! Tani me terr edhe...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:42 12-08-2020 Ish-opinionisti i ‘Big Brother’ infektohet me Covid: Kisha sulme të lehta, por virusi qenka i pabesë! Tani me terr edhe... Shala

Ish-opinionisti i ‘Big Brother’, Basri Shala është infektuar me Covid.

Lajmin e ka bërë me dije vetë ai, përmes një postimi në rrjete sociale, ku shkruan se u bënë 2 netë që ka rezultuar pozitiv.

Në postimin e tij shkruan se ditën e ka kaluar mirë, me sulme që nuk kanë zgjatur, por nga nata është përkeqësuar.

“Sonte është nata e dytë prej që jam Covidpozitiv.

Ditën e kam kalu relativisht 'lehtë. Sulme sporadike, që nuk zgjatshin.

Tash me terr nisi edhe kryet me mu ranu. Deri pak ma herët kam menu që është afërsisht si flama sezonale. Tash edhe fytin ma ka prek. Muskujt kanë fillu me u tendos, po i ndjejë që po shtrëngohen. Edhe nyjet poashtu. Deri tash kam marr shumë telefonata e mesazhe. M'kanë uru edhe ata që s'ma ka marr menja. M'kanë harru ata që s'duhet. Nejse. Në fund po du me ju thanë që Covid-19 koka i pabesë. Ruajeni veten, dhe të tjerët.

Ky mundet mem lodh, por n'Kosovë vec një Virus ka vend. Jena vend i vogël për dy Virusa. I love you”, shkruan ai.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Familja e Dua Lipës në Ulqin për pushime, ajo në krahët e të dashurit
»
Article Logic
Execution time: 0.01329517364502
array(1) { ["section"]=> string(121) "ish-opinionisti-i-big-brother-infektohet-me-covid-kisha-sulme-te-lehta-por-virusi-qenka-i-pabese-tani-me-terr-edhe-216853" }