Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Ish-modelja e PlayBoy i kërkon falje zonjës së Parë Melania Trump, pretendoi për sulm seksual të Presidentit të SHBA

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish modelja e PlayBoy Karen McDougal që prentendonte se kishte një lidhje me presidentin Donald Trump në vitin 2006, ka kërkuar ndjesë për bashkëshorten e presidentit Melania Trump.

albsig

spring

Në një intervistë për CNN zonja McDougal tregoi se do ti thoshte zonjës së Parë se ishte shumë e keqardhur për çështjen e pretenduar të “10 muaj lidhje” dhe se “nuk do të dëshironte që kjo gjë të bëhej dhe për të.

Ajo tha se kishte qarë rrugës kur kthehej në shtëpi, pasi zoti Trump i ofroi para gjatë takimit të tyre të parë.

Presidenti dhe Shtëpia e Bardhë kanë mohuar dhe kanë hedhur poshtë këto pretendime.

Më vjen keq nuk do të doja që kjo të ndodhte për mua”, tha ish-modelja për CNN. “Kur shoh pas, aty ku isha atëherë, e di që gjithcka ishte e gabuar. Më vjen shumë keq, e di se ishte e gabuar, tha ajo në një lutje emocionale.

McDougal firmosi një marrëveshje prej 150 mijë eurosh për të treguar historinë e saj, ekskluzivisht për tabloidin National Enquirer në 2016. Megjithatë, artikulli nuk u publikua dhe McDougal insiston se u përfshi në heshtje për këtë marrëdhënie.

Ajo është e treta që kanë nisur padi gjyqësore për çështje të pretendimeve të sulmeve seksuale që përfshijnë presidentin Trump.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img