Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ish miss-i ‘çmend’ ndjekësit në mes të natës, poston foto provokuese nga dhoma e gjumit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d6bc0a856ce74ebd7fcd7d9bbabbcef9

Ish miss-i i njohur Silvana Bushati duket se i ka lënë pas debatet e saj me gazetaren Sidorela Gjoni të cilën e akuzoi për vjedhjen dhe kopjimin e projektit të saj televiziv, dhe është rikthyer më “hot” se kurrë.

Ajo së fundmi ka publikuar në Instagram disa foto vërtet provokuese me “body” të bardhë, e cila e tregon shumë tërheqëse dhe në supër formë.

149929988_778696936407821_3650075376799302335_n.jpg

E ulur në komodinën buzë krevatt dhe me çizme, Bushati ka menduar që të ndezë rrjetin këto ditë të ftohta dimri.

Provokuese siç është ajo vetë, ka menduar që edhe veshjen ta ketë të tillë, duke nxjerrë në pah format sensuale.

Screenshot_24.jpg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img