Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Ish-ministri socialist kujton Bashkim Finon: Përvjetori i ditëlindjeve të tij, gjithmonë një ditë e veçantë për familjen dhe miqtë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-ministri socialist Arben Malaj, kujton deputetin e ndjerë Bashkim Fino. Përmes disa fotove nga arkiva, Malaj kujton përvjetorin e ditëlindjes së politikanit që këtë vit ndërroi jetë pasi u prek nga Covid-19.

Ish-ministri shkruan se 12 tetori i Bashkim Finos do të jetë gjithmonë një ditë e veçantë për familjen dhe miqtë e tij.

Shkruan Arben Malaj:

Përvjetori i ditëlindjeve të Bashimit do të jetë gjithmonë një ditë e veçantë për familjen dhe miqtë e tij. Ne na bashkoi në universitet dashuria për dijen. Ne na bashkoi ne mandet politike dashuria dhe perkushtimi për Shqipërinë dhe mirënjohja e thellë, e përhershme dhe e pa kushtëzuar ndaj cdo socialisti që na besoi dhe mbështeti në kohet më të vështira të Shqiperisë tonë të dashur.I paharrueshëm kujtimi për Bashkimin! Prehu krenar i dashur Bashkim!! Ben

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img