Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ish-lojtari i Kombëtares Klodian Duro banori më i ri i Big Brother

Shkruar nga Newsbomb
Ish-lojtari i Kombëtares Klodian Duro banori më i ri i Big Brother

Klodian Duro është banori më i ri i Big Brother Albania VIP 3. Ish-lojtari i Kombëtares shqiptare dhe trajneri i disa klubeve ka vendosur të izolohet në shtëpinë më të famshme të Shqipërisë, siç kishte raportuar më parë Newsbomb.al dhe Newsport.al.

Lexo edhe: Nga Për’puthen te Big Brother, Fation Kuqari banori më i ri i shtëpisë

Nëse aventura e tij shkon mirë, Duro pritet të qëndrojë mbi 100 ditë. Kujtojmë se Klodian Duro ka qenë së fundmi trajner i Gjilanit,

46-vjeçari gjen në Big Brother dhe Gabriele Mezinin, një ish-futbollist i futur në ditët e parë. Spektakli më i madh televiziv në vend po mban të mbërthyer një pjesë të mirë nga shikuesit shqiptar.

Klodian Duro është banori i tretë që hyri në shtëpinë e Big Brother sonte.  Më herët në shtëpinë e Big Brother hynë  Dea Vieri dhe Fation Kuqari.

Në natën e parë të spektaklit të BBV hynë në total 18 banorë, ndërsa sot pritet të hyjnë edhe tre të tjerë.

Spektakli i mbrëmjes sot nisi me debate në shtëpinë e BBV mes Eglës dhe Julit, të cilët kanë pasur përplasje për mënyrën se si Juli sillet në shtëpi.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese