Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
2.1kmh
75 %
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
12 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Ish-kryeministri ironizon Ramën me FOTO: Do sekuestrojmë ndërtimet pa leje që ka lejuar Saliu pas 2013

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë një foto të kryeministrit Edi Ramma, me diçiturë montazh, dhe ironizon operacionin e nisur nga qeveria shqiptare për konfiskimin e ndërtimeve pa leje.

“Do sekuestrojmë të gjitha ndërtimet pa leje që ka lejuar Saliu pas 2013”, shkruhet në foton e Ramës, të shpërndarë nga Berisha.

 

Më shumë
spot_img
spot_img