Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
3.6kmh
0 %
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
Enj
36 °
E diel, 7 Gusht, 2022
spot_img

Ish-kryeministri Berisha uron Ramazanin: Zoti të pranojë adhurimin e besimtarëve, dhe t’i shpërblejë me të mira në familje e për Shqipërinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha uron të gjithë besimtarët për muajin e shenjtë të Ramazanit.

Berisha uron që Zoti t’i pranojë lutjet e besimtarëve dhe t’i shpërblejë me të mira në familjet e tyre, e në përfundim të këtij muaji premtimi i Krijuesit të shkëlqejë për Shqipërinë.

Mesazhi i Sali Berishës:

Mesazh urimi per Muajin e Madherueshem te Ramazanit!

albsig

Te dashur miq!

Besimtaret muslimane nisin sonte muajin e madherueshem te agjerimit, gjate te ciles ata i afrohen krijuesit te tyre me lutje dhe sakrifice. Une uroj qe Zoti te pranoje adhurimin e tyre dhe t’ua shperbleje me me te mirat per familjet e tyre dhe vendin tone dhe qe ne perfundim te ketij muaji premtimi i Krijuesit -lehtesimi qe vjen pas veshtiresise – te shkelqeje per Shqiperine dhe gjithe shqiptaret. sb

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img