Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Ish-kryeministri Berisha feston ditëlindjen e 77-të

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka festuar dje ditëlindjen e tij të 77-të. Kjo ditë e gjeti Berishën më të motivuar për të mbrojtur të vërtetat që ai vetë beson dhe me një mision të ri, siç shkruante në dedikimin për veten.

“Sot 77 vjec! Miq, sot jam 77 here i lumtur sepse kjo ditelindje me gjen:
– Me te motivuar se kurre ne mbrojtjen e te vertetave qe une besoj dhe,
– Ne nje mision te ri, jetik dhe vendimtar per fatin e Partise Demokratike dhe demokracise ne Shqiperi!

Mirenjohje te pakufishme te Gjithfuqishmit, familjes time, miqve dhe mbeshtetesve te mi ne Shqiperi dhe kudo qe jane, te cilet me besimin dhe mbeshtetjen e tyre bejne te mundur te permbushim se bashku kete mision! Lavdi Zotit! ”, shkruante Berisha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img