Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
3.1kmh
90 %
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
Hën
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Sali Berisha bën njoftimin e papritur: Do rikthehem si kryeministër i Shqipërisë (LIVE)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ka bërë të qartë qëllimin e tij për t’u rikthyer si kryeministër i Shqipërisë.

Berisha është shfaqur sot në një konferencë për media me 4200 firmat e demokratëve, të mbledhura për thirrjen e Kuvendit Kombëtar të PD-së.

“…fitoren e PD-së dhe rikthimin e Sali Berishës si kryeministër i ardhshëm i Shqipërisë. Të gjitha këto me vullnetin e shqiptarëve. Kam kënaqësinë t’iu prezantoj Floriana Garon. Një studente e shkëlqyer dhe konklurrente e suksesshme në garat e bukurisë. Floriana në jetën e saj ka të rregjistruara një seri suksesesh”, tha ndër të tjera Berisha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img