Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Ish-kryebashkiaku i PS i përgjigjet deklaratës publike të gruas së tij: I pranoj të gjitha nënshtruesja ime, dhuna ishte psikologjike dhe fizike

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryebashkiaku i PS në Vlorë Shpëtim Gjika njihet për sensin e tij të humorit, që gjatë këtyre ditëve karantinë, e ka shpërfaqur më shumë se kurrë.

Gjika i përgjigjet publikisht dedikimit të bashkëshortes së tij, Adriana Gjika lidhur me sjelljen gjatë këtyre ditëve në izolim.

Momente humori dhe ironie nga të dy, që kanë ngjallur simpati në rrjet.

Çfarë shkruan bashkëshortja e Shpëtim Gjikës, Adriana Gjika:

 

Screenshot_7_copy.jpg

Si i përgjigjet Shpëtim Gjika:

Në përgjigje të deklaratës publike të gruas time, Adriana Gjika, une i nenshtruari gjate karantinimit, me mendje te hapur dhe me zemer te thyer, deklaroj si me poshte :

– Po o shokeni dhe shoqeni, i pranoj te gjitha sa me lart ka bere te ditur nenshtruesja ime!

Disa procese pune me mundim, disa me deshire, sigurisht qe disa te tjera edhe me dhune!

Dhuna ishte e dy llojshme : psikologjike dhe fizike !

Fale angazhimit tim serioz dhe te sinqerte ne punet e shtepise, ia dola jo vetem te mesoj por edhe te shmangia dita dites dhunen fizike!

Une tani jam tjeter njeri, me besoni nuk jam me ai i pari!

Aq shume jam pershtatur me gjendjen e re, sa qe pres me kersheri se si do ta perballoj kur te me vij cikli!

Me shume dashuri per ju o shokeni, nga ish shoku, aktualisht shoqja juaj Sh.Gj

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img