Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” habit me deklaratën: Jam e dashuruar, dua të bëhem nënë pa burrë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ina Kollçaku është një prej personazheve që u bë e njohur falë pjesëmarrjës së saj në “Përputhen 1”.

Që prej emisionit Inës iu deshën dy vite që të gjente përsëri dashurinë dhe këtë e ka pranuar vetë ajo së fundmi.

Gjithashtu, Ina gjatë intervistës së fundit i ka habitur të gjithë me deklaratën që do të bëhet nënë pa burrë, duke nënvizuar se ndihet gati biologjikisht.

“Biologjikisht jam duke e ndjerë gjithmonë dhe më shumë. Ta premtoj ekskluzive. Unë jam gjithmonë e dashuruar. Po, Ina Kollçaku është e dashuruar. Tani jetoj në jug. Do vazhdojë vera, besoj që të jem e dashuruar në Livadh”, tha Ina për “Ora Verore”.

Kujtojmë se më herët, ajo ka treguar se i është nënshtruar një ndërhyrjeje të shpejtë kirurgjikale, pasi në gjoksin e djathtë iu konstatua një masë tumoriale.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img