Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Ish konkurrentja e Big Brother e publikon me foto e emër këtë djalë dhe kërkon ndihmën e familjarëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img
spot_img