Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Ish-konkurrenti zbulon skenarin: Kjo do të jetë fituesja e Big Brother VIP! Në dhomën e rrëfimit më jepnin…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Elton Tozaj dhe Fjorentina Halili kanë qenë dy nga protagonistët që e dinë mirë se çfarë përjetohet në shtëpinë e spektaklit “Big Brother”.

Të ftuar në emisionin Ëxpuls”, ata folën për edicionin e parë të “Big Brother VIP”, ku u pyetën edhe nëse fituesi ishte i paracaktuar.

“Po, dhe është Arjola Demiri. Është Arjola sepse është produkt i Top-it dhe ajo po luan mirë, siç i kanë thënë. Big Brother tani fillon vërtetë”, tha Elton Tozaj, ndërkohë që u mbështet edhe nga Fjorentina.

Sipas të dy ish-konkurentëve, Donaldi dhe Iliri që lakohen si fituesë, nuk do të arrijnë të marrin vendin e parë. Gjithashtu Eltoni tregoi se gjatë eksperiencës së tij brenda shtëpisë, produksioni i jepte atij instruksione se si të vepronte.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img