Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Ish-konkurrenti: Ja situata e pakëndshme që u përball Olta Gixhari gjatë publicitetit

Lajme të ngjashëm

Bledi Mane ka ndarë prapaskenat në studio pas daljes së Olta Gixharit mbrëmjen e sotme nga spektakli Big Brother Albania.

Edhe pse plot emocione dhe dhembshuri, vajzat ish-banore të BBV, janë larguar për të mos takuar Oltën.

Të vetmit që kanë përkrahur aktoren kanë qenë djemtë, ish-banorë, dhe Valbona Mema.

“Kur del Olta, vetem Valbona Mema dhe ne çunat e takojmë. Gocat i përpiu dheu”, ka shkruar ish-konkurrenti Bled Mane.

Më shumë