Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Ish-kapiteni i Kombëtares LORIK CANA tregon se kë do të zgjedhë në 25 prill mes Lulzim Bashës apo Edi Ramës (VOTA E HAPUR)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lorik Cana, ish-kapiteni I Kombëtares Shqiptare e ka bërë zgjedhjen e vet për fushatën elektorale të 25 prillit. Ai ka pasaportë shqiptare dhe zotëron të drejtën e votës më 25 prill.

I pyetur nga fansat në Instagram, ish-kapiteni i Kombëtares na ka treguar hapur për cilën parti do të shkojë vota e tij.

Basha apo Rama?

“Me Bashën nuk kam pasur fare afrimitet, kurse me Edin kam miqësi. Nuk kam dyshime, nëse do të votoj do zgjedh Partinë Socialiste dhe Edi Ramën. Shqipëria ka bërë progres, mendoj se Rama e meriton mandatin e tretë”, tha Cana duke iu përgjigjur fansave të tij.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img