Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Ish-kandidatja e PD për deputete pjesë e Big Brother Vip2, regjisori i BBV e ZBULON

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një pjesë e suksesit të “ Big Brother Vip” i faturohet dhe regjisorit Eduart Grishaj. Mëngjesin e sotëm i ftuar në emisionin “ Wake Up”, pas përfundimit të Big Brother Vip1 , ai është pyetur për edicionin e dytë.

Regjisori “ zbuloi” se pjesë e kastit të BB Vip2 do të jetë dhe moderatorja e njohur, Ori Nebiaj, por nuk dihet nëse ishte një shaka nga ana e tij apo e vërtetë.

Pjesë nga intervista:

Ori: Keni menduar për vipa të Big Brother VIP 2?

Eduarti: Po, kam edhe një emër, Ori Nebijaj, ke edhe një detyrë t’i mbushësh mendjen Islit të jeni të dy.

Ori: Po do na bëni të puthemi aty (i shkel syrin Islit).

Më pas Grishaj u shpreh se ata do të bëjnë disa pushime me mbylljen e suksesshme të “Big Brother VIP”, i cili u kthye në spektaklin më të ndjekur në vend.

Më shumë
spot_img
spot_img