Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Ish i dashuri i Baby G dhe mik i ngushtë me Stresin, Lim Hoti shpallet në kërkim për vrasjen e Mehmet Qemës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vrasja e 27-vjeçarit në Tiranë, Mehmet Qema tronditi mbrëmjen e djeshme kryeqytetin.

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim ish-të dashurin  e këngëtares Baby G njëkohësisht dhe shokun e ngushtë të Stresit, Blerim Hotin të njohur ndryshe si Lim Hoti.

Kujtojmë se Mehmet Qema apo Meti siç e njihnin të gjithë shokët e tij mbeti i vdekur mbrëmjen e djeshme pak para mesnatës, si pasojë e goditjes me armë zjarri.

I riu ndodhej në lokal bashkë me disa shokët të tij, në lagjen “5 Maji”, Tiranë.

Ai u qëllua për vdekje me një plumb në gjoks nga miku i tij Marjus Dema, i cili u  vetëdorëzua në Polici ditën e sotme.

Më shumë

spot_img
spot_img