Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Ish-gruaja komenton golin e Xhemajlit: Ja kujt ia dedikoi

spot_img

Lajme të ngjashëm

1cae23d7b2c93dd054d8b601f4a6c9ea

Blerim Dzemaili ka arritur të shënojë gol në mbrëmjen e sotme dhe ka fsetuar në një mënyrë të çuditshme, duke bërë një gjest që nuk u kuptua nga shikuesit.

Ish-bashkëshortja e lojtarit, Erjona Sulejmani e ftuar në emisionin “Magjia 21” në RTSH, është shprehur se është një kënaqësi që Dzemaili ka shënuar gol. Në të njëjtën kohë ka treguar se kur lojtari ka shënuar ka treguar shkronjën “L”, duke nënkuptuar shkronjën e parë të emrit të djali të tyre, i cili quhet Luan.

36391121_1980762291969012_6014091568984621056_n.png

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img