Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Ish gruaja e Bleros pranon shtatzëninë me Adonisin dhe tregon se çfarë i ka thënë vajza e saj Tara për këtë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

d760178293ff3a946105dbd2d6a200cd

Ish bashkëshortja e Blero Muharremit, Teuta Krasniqi, pranon shtatzëninë e saj me Adonisin.

Teuta është tre muajshe shtatëzënë dhe thotë se ende nuk e di gjininë e fëmijës së saj ndërsa zbulon se çfarë i ka thënë vogëlushja e saj Tara për këtë.

“Tara ka qejf motër por edhe vëlla thotë s’ka problem”, rrëfen ish bashkëshortja e Bleros e cila është duke shijuar dashurinë e saj me Adonisin.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/WBdnfHe5o58″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img