Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ish-futbollisti korçar tregon historinë e hidhur: E lashë biçikletën 1 minutë poshtë pallatit dhe ma vodhën; ishte shoqëruesja më e mirë pas gruas

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-futbollisti i njohur korçar, Zeni Çela ka treguar me nostalgji, por me hidhërim në të njejtën kohë një ngjarje që i ka ndodhur dje.

Ai ttregon se e la biçikletën vetëm një minutë poshtë pallatit dhe kur u kthye nuk e gjeti më, pasi ia kishin vjedhur.

Në datë 3 qershor është dita e pedalimit dhe në këtë ditë të shënuar atij ia morën. Ai e ka bërë denoncimin publik, teksa thotë se mjeti i tij i ishte bërë shoqëruesi më i mirë, pas gruas.

“Tani në moshën time bicikleta u bë shoqëruesja ime kudo që shkoj, dihet, pas gruas sime. Për fat të keq, të enjten e 3 qershor e lashe vetëm një minutë poshte shkallëve të pallatit dhe ma vodhën…?!  E para herë që më ndodh kjo, por të rojmë e ta kujtojmë”, ka shkruar në postimin e tij Zeni Çela.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img