Ish-deputetja e PD sulmon Bashën: Ç’lloj mendje e sajoi këtë “govatë” në zemër të Tiranës?

Publikuar tek: politike, më 15:45 22-05-2015 Ish-deputetja e PD sulmon Bashën: Ç’lloj mendje e sajoi këtë “govatë” në zemër të Tiranës?

Ish- deputetja e Partisë Demokratike Lajla Përnaska ka sulmuar kreun e Bashkisë Lulzim Basha për transformimin e sheshit “Skënderbej”.

Ish-deputeja e PD ka postuar dy foto të sheshit të Tiranës, një si ishte dikur dhe një si është sot duke shprehur habinë e saj për “mendjen që sajoi këtë govatë në zemër të Tiranës”.

“Sheshi  Skënderbej.....Dje...... dhe Sot...... si mund të deformohej në këtë fare feje sheshi mëi bukur i kryeqytetit!!!!! C'lloj mendje sajoi këtë "govatë" në zemër të Tiranes?????! Ka dëgjuar njeri për emrin e arkitektit qësajoi këtë shemti?”, shkruan Përnaska nga rrjeti social.

Postimi i ish-deputetes në Facebook

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010083198547363
array(1) { ["section"]=> string(92) "ish-deputetja-e-pd-sulmon-bashen-c-lloj-mendje-e-sajoi-kete-govate-ne-zemer-te-tiranes-11739" }