Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Ish-deputeti shpërthen ndaj Ramës: Natën e Kadrit përmenden Sure nga Kur’ani, jo helm nga ‘Kurbani’

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në kuadër të muajit të shenjtë të Ramazanit, kryeministri Edi Rama ka shtruar një darkë iftari në ambientet e kryeministrisë.

Gjatë fjalës së tij, kreu i qeverisë nuk ka kursyer edhe mesazhet politike.

Menjëherë pas kësaj ka reaguar i ish-deputetit i PD-së, Gent Strazimiri.

Ai ka postuar një foto të Ramës, teksa kalon mbi vendin e faljes së besimtarëve dhe e shoqëron me shkrimin: ‘Natën e Kadrit përmenden Sure nga Kur’ani, jo helm nga “Kurbani”, o halabak pa fe’ e pa atdhe!’.

Screenshot_8.png

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img