Ish-deputeti ironizon Bledi Çuçin: Asht’ ba luleshtrydhja sa një domate

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:10 15-05-2019 Ish-deputeti ironizon Bledi Çuçin: Asht’ ba luleshtrydhja sa një domate Ndocaj

Ish-deputeti Eduart Ndocaj ironizon ministrin e Bujqësisë Bledi Çuçi i cili ditë më parë u shfaq me një domate në dorë duke garantuar sigurinë ushqimore.

 

Ndocaj provon një luleshtrydhe dhe thotë me ironi se luleshtrydhja është bërë sa një domate.

‘Çuçi thotë se këto nuk kanë hormone. Meqë Çuci ka ngrënë para një jave, ka kalu java dhe s’ka vdek po e provoj dhe unë një.

Bio nuk është njëherë se biot i njoh. Është bërë luleshtrydhja sa një domate’, thotë Ndocaj në video.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097839832305908
array(1) { ["section"]=> string(76) "ish-deputeti-ironizon-bledi-cucin-asht-ba-luleshtrydhja-sa-nje-domate-164437" }